Kiermasz taniej książki.

Akcja „Kiermasz taniej książki” ma w naszej szkole kilkuletnią tradycję, prowadzona jest we współpracy z hurtowniami z Tuliszkowa i „Drugi tom” z Radomia. Z roku na rok wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród uczniów, rodziców, nauczycieli.
    W tym roku sprzedaż kiermaszowa prowadzona jest od 27.09.2019r. do 11.10.2019r.
Oferta książkowa jest bardzo bogata. Każdy zainteresowany może znaleźć dla siebie lub swoich bliskich odpowiednią książkę. Ceny książek nie są wygórowane, a wydania bardzo ładne
i kolorowe. Tematyka jest zróżnicowana: od kolorowanek, bajek, baśni po książki albumowe, popularnonaukowe itp. Już w pierwszych dniach sprzedano książki na kwotę 159 zł, a to dopiero początek.

Serdecznie zapraszam - Przyjdź, zobacz, wybierz coś dla siebie lub swoich bliskich

Małgorzata Linek