BABCIU, DZIADKU KOCHAMY WAS!

Pod takim hasłem,29.01.2020 r.odbyło się spotkanie dedykowane babciom i dziadkom, a przygotowane przez uczniów klasy I a ze Szkoły Podstawowej w Gołębiu.

Dzieci  przedstawiły ciekawe wiersze, piosenki i żarciki. Były także liczne konkursy  (m.in.  strojenie swoich dziadków na bal karnawałowy czy defilada wojskowa),  nagradzane złotymi medalami i brawami. Miłą niespodzianką był aerobik, w którymwnuczęta zaprezentowały swoje umiejętności gimnastyczne, taniec w rytmie country, a takżedzieci dały popis gry na dzwonkach. Wspólne śpiewy i tańce wprowadziły wszystkich w wesoły nastrój. Rodzice zadbali o smaczny poczęstunek i obejrzeli występ dzieci.

Babcie i dziadkowie podziwiali swoje portrety oraz piękne laurki wykonane przez wnuczęta. Zaproszeni goście wielokrotnie wyrażali wdzięczność i radość z tak miłego spotkania. Podkreślali, jak ważne to dla nich chwile, które pozostaną długo w pamięci.

wych. kl.I a Maria Gawrylak