Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Mottem uroczystości było hasło:

„WCZORAJ TO JUŻ HISTORIA  , A JUTRO TO TAJEMNICA”.

Pierwszy  września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2020/2021. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie klas 1-4 i klas 6-8 , nauczyciele i rodzice klasy  pierwszej. Uroczystość rozpoczęła się okolicznościowym przemówieniem pana dyrektora. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klasy pierwszej. Kolejnym punktem była część artystyczna przygotowana przez uczniów kl.4 pod kierunkiem pani Agaty Wiadrowskiej-Jasiocha. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi i wielu sukcesów zawodowych.

Opracowała:A.Wiadrowska- Jasiocha