DNI JEZYKÓW OBCYCH W GOŁĘBIU

Dni Języków Obcych w naszej szkole kojarzą się zawsze z dobrą zabawą idużą dozą  humoru. Tak było i tym razem. Uczniowie klasy czwartej brawurowo zaśpiewali piosenkę „Ifyou happy”. Dzieci z klasy piątej przygotowały przedstawienie pt:”Klejnoty Królowej” do którego samodzielnie napisały scenariusz i wykonały stroje. Brawo dzieciaki! Starsi uczniowie zaskakiwali skeczami, wierszami czy wyszukanymi ciekawostkami o Wielkiej Brytanii. Mogliśmy  podziwiać ich popisy wokalne i instrumentalne (A.Warda, K.Kołdej). Mamy naprawdę utalentowaną młodzież o szerokim spektrum zainteresowań .Wystarczy ich odrobinkę zachęcić i pokierować, by zobaczyć jak z cichych i skromnych uczniów zamieniają się na scenie w pewnych siebie aktorów czy wokalistów. Myślę ,że w następnym roku znów zachwycą nas kolejnymi oryginalnymi pomysłami.

koordynator- Jolanta Kiełpińska