IV Ogólnopolski Konkurs " Hetmany" 2011 r.

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » IV Ogólnopolski Konkurs " Hetmany" 2011 r.

W dniach 9-11.02.2011.r.pięć uczennic z naszej szkoły pod opieką Doroty Jabłońskiej wzięły udział w IV Ogólnopolskim Konkursie " Hetmany" 2011.

Dwie uczennice Natalka i Klaudia Mazur zajęły I miejcse w Konkursie " Hetmany"- projekt i zdobyłydla szkoły kolejną Statuetkę Hetmana. III miejsce w tej samej kategorii zajęły Magdalena PYt i Michalina Bernat.

W konkursie  "Hetmany" - wiedza wzięły udział:Aleksandra Omilianowicz,Magdalena Pyt,Michalina Bernat.

Obok Konkursu Wiedzowego i Gali Hetmańskiej organizatorzy zapewnili uczestnikom uczestnikom szkół z całej Polski wiele atrakcji:

-wyjście do kina

-spacer po Warszawie

-zwiedzanie Muzeum Pałacu w Wilanowie- lekcja muzealna " Z wizytą u króla"

- wyjście na kręgle

- zwiedznie Muzeum Sportu i Turystyki.

data:28.02.2011                                                                                                                                                                        dodała:MM