Konkursy Przedmiotowe 2011

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Konkursy Przedmiotowe 2011

W dniu 26 maja 2011 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych
i tematycznych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2010/2011.

Uczeń naszej szkoły Mateusz Bąkała jako LAUREAT KONKURSU PRZYRODNICZEGO
 I MATEMATYCZNEGO miał zaszczyt odebrać nagrody i gratulacje od Lubelskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Babisza.

Nauczyciele przygotowujące ucznia do konkursów: pani Donata Szewczyk i pani Justyna Cieśla oraz dyrektor szkoły pan Krzysztof Gowin otrzymali od Lubelskiego Kuratora Oświaty podziękowania.

Podsumowaniu konkursów towarzyszyła sentencja Bł. Jana Pawła II :

„Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą,

która pozwala odnajdować urok młodości.”

Mateusz pokazał wszystkim,że warto nad sobą pracować i osiągać sukcesy. Jest jednym z 19 laureatów w województwie, którzy uzyskali 2 tytuły laureata.
Do konkursu przyrodniczego przystąpiło 4422 uczniów na szczeblu szkolnym. Laureatami zostało 75. Mateusz osiągnął wysoki wynikuzyskując 64 punkty na 69 możliwych do zdobycia. W konkursie matematycznym poszło mu jeszcze lepiej. Napisał na 39 punktów z 40 możliwych do uzyskania, a konkurs był bardzo trudny, bowiem z 4537 uczniów tylko 61 otrzymało tytuł Laureata.Jesteśmy
z niego bardzo dumni.

Gratulujemy Ci Mateusz!