Gimnazjum z wizytą w Szkole Podstawowej 2014

Jesteś tu: » Strona startowa » Gimnazjum z wizytą w Szkole Podstawowej 2014

Gimnazjum z wizytą w Szkole Podstawowej 2014

Dnia 12.03.2014. roku uczennice klasy I gimnazjum, Aneta Cybula i Monika Gawryjołek, przeprowadziły w klasie III Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu lekcję dotyczącą zdrowego odżywiania i sposobu życia w ramach konkursu „Żyj smacznie i zdrowo” organizowanego przez firmę WINIARY.

Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały prelekcji przygotowanej przez Anetę i Monikę oraz aktywnie uczestniczyły w ciekawych grach i zabawach dydaktycznych. Bez problemu uzupełniały kolejno piramidę żywności oraz plakat zatytułowany „Składniki odżywcze i ich rola”.

Największym zainteresowaniem cieszyła się zabawa polegająca na rozpoznawaniu ukrytych w pudłach owoców i warzyw, którymi dzieci chętnie się poczęstowały.

Koordynatorką i opiekunem projektu była pani Agnieszka Szczerbetka, której rady       i wskazówki przyczyniły się do poprawnego przebiegu zajęć. Przeprowadzenie lekcji             w swojej klasie umożliwiła pani Agata Wiadrowska- Jasiocha, której serdecznie dziękujemy.                 Na lekcji mogliśmy gościć również Panią Dyrektor naszego gimnazjum-Danutę Smagę i Pana Dyrektora szkoły Podstawowej- Krzysztofa Gowina

autor: Aneta Cybula Kl.I.

Publiczne Gimnazjum w Gołębiu