Konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu” rozstrzygnięty

Jesteś tu: » Strona startowa » Konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu” rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu” rozstrzygnięty

Dnia 11.05. 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu fotograficznego organizowanego przez Szkołę Podstawową w Górze Puławskiej „ Przyłapani na czytaniu”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów  szkół podstawowych Gminy Puławy z klas IV – VI.

Z naszej szkoły udział w konkursie wzięli uczniowie: z kl. IV – Manuela Szczepańska i Julia Woszczyk oraz z kl. VI – Natalia Capała, Wiktoria Żmuda, Piotr Kamola. Trzecie miejsce w konkursie zdobyła Natalia Capała.

Po odczytaniu wyników protokołu konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu” Pani Hanna Padewska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej oraz członkowie komisji konkursowej wręczyli nagrody i wyróżnienia zwycięzcom.