Cała Polska czyta dzieciom

Jesteś tu: » Strona startowa » Cała Polska czyta dzieciom

Cała Polska czyta dzieciom

Akcja ta jest od kilku lat prowadzona w SP i Gimnazjum w Gołębiu pod kierunkiem pani Małgorzaty Linek. Uczniowie starszych klas czytają maluchom najpiękniejsze , często już zapomniane bajki, baśnie i opowiadania .Odkurzone z półek książki cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem.

W środowe popołudnie 22 XI 2017r. uczniowie z klasy II a z gimnazjum odwiedzili  klasę pierwszą z propozycją przeczytania im książeczki pt.”Troskliwe misie”. W ciekawej aranżacji i z ogromnym zaangażowaniem Alicja Warda i Hubert Cybula włączyli się do przekazu.

Uczniowie z wielkim zainteresowaniem i zaciekawieniem wysłuchali opowiadania , a następnie odpowiadali na pytania dotyczące przygód głównego bohatera misia. Każdy uczeń otrzymał odznakę aktywnego słuchacza. Dziękujemy koordynatorowi  i prosimy o kolejne spotkanie z postaciami książek.

Uczniowie klas I wraz z wychowawcą

A.Wiadrowska-Jasiocha