Pomagamy hospicjum w Puławach

Jesteś tu: » Strona startowa » Pomagamy hospicjum w Puławach

Pomagamy hospicjum w Puławach

„ Pomagać, to dzielić się nie chcąc w zamian niczego”

Dnia 17 grudnia 2017 r. przed kościołem parafialnym w Gołębiu odbyła się coroczna akcja charytatywna na rzecz Puławskiego Hospicjum im. Matki Teresy z Kalkuty. Uczniowie naszych szkół- z kl. V, IV a, II b gimnazjum pod opieką pań: Marioli Kamoli, Doroty Jabłońskiej, Agaty Wiadrowskiej-Jasiocha, Małgorzaty Linek wzięli udział w sprzedaży sianka na stół wigilijny, kalendarzy na rok 2018, krówek i pierników o nazwie „Smak nadziei”. Serdeczne podziękowania kierujemy do uczniów, którzy chętnie uczestniczyli w sprzedaży oraz  wszystkim darczyńcom za wsparcie i dary serca.

Dziękujemy również księdzu proboszczowi Jerzemu Węzka za ogłoszenie tej szczytnej akcji „Sianko na stół wigilijny” oraz zachęcenie  parafian do wsparcia finansowego na rzecz Puławskiego Hospicjum.

Linek M.