Piknik kl.I.

Jesteś tu: » Strona startowa » Piknik kl.I.

Piknik kl.I.

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY PIERWSZEJ
„Młody czy „wyrośnięty” bądź zawsze uśmiechnięty”
Dnia 7 czerwca klasa pierwsza wraz z rodzicami wyjechała spod szkoły rowerami na wycieczkę na Wólkę Gołębską. Tam właśnie mieliśmy zaplanowany piknik klasowy.
Tego dnia pogoda i humory wszystkim dopisywały dlatego postanowiliśmy świetnie się bawić. Na chwilę zapomnieliśmy, że czekają nas jeszcze sprawdziany.
Po krótkim instruktażu wyruszyliśmy w drogę ,pamiętając o wszystkich zasadach bezpieczeństwa. Trasa nie była trudna więc dość szybko dotarliśmy do celu wyprawy.

Na Wólce przy przedszkolu powitały nas Panie przedszkolanki i zaprosiły na biesiadę. Po krótkim odpoczynku rozpoczęły się zawody drużynowe z różnymi konkursami. Było przejście przez czarodziejski tunel, zaglądanie w oko magicznej studni, przenoszenie złotych skarbów czy też siedmiomilowe skoki do krainy szczęścia.Atrakcji było pod dostatkiem. Rodzice bawili się wraz z nami. Był również czas na przepyszne kiełbaski upieczone nad ogniskiem, słodkie podkówki i oczywiście spotkanie z książką .Przeczytana została nam „Legenda o złotej kaczce”. Chłopcy mieli okazję rozegrać mecz piłki nożnej ,a dziewczynki pograć w badmintona .Na koniec zintegrowaliśmy się z przedszkolakami z Wólki bawiąc się chustą KLANZY i budując most przyjaźni łączący dzieci z Gołębia i Wólki . Na pamiątkę naszej świetnej zabawy każdy dostał balona z dobrą energią i dedykacją PIKNIK 2018.
Miło wspominamy ten dzień, który dostarczył nam wiele emocji. Dziękujemy .
Uczniowie klasy I wraz z wychowawcą A.Wiadrowską-Jasiocha