Brawo Pierwszaki – Kreatywna Klasa 2013 - Tablet dla Was !

Jesteś tu: » Strona startowa » Brawo Pierwszaki – Kreatywna Klasa 2013 - Tablet dla Was !

Brawo Pierwszaki – Kreatywna Klasa 2013 - Tablet dla Was !

Kreatywna klasa, to Ogólnopolski  Konkurs  Edukacyjny  . Celem konkursu jest rozwijanie czynności intelektualnych dziecka, wspomaganie mowy, rozwijanie wyobraźni ucznia, wdrażanie dziecka do samodzielnej pracy , rozwijanie  zainteresowań ucznia.

Uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią p. Moniką Murat wzięli udział w tym konkursie.

Do wykonanie mieli 5 zadań konkursowych.

Zadanie konkursowe nr 1 polegało na tym, żeby wymyśleć hasło zachęcające do opieki nad zwierzętami.

Zadanie konkursowe nr 2 polegało na przygotowaniu plakatu zachęcającego do uprawiania sportu.

Zadanie konkursowe nr 3 polegało na przygotowaniu pocztówki z wakacji wykorzystując dowolną technikę.

W zadaniu konkursowym nr 4 trzeba uczeń miał narysować, jak wyobraża sobie dom przyszłości.

Zadanie konkursowe nr 5 polegało na przygotowaniu komiksu pt: „Jak wyobrażasz sobie przygodę w kosmosie.

Dzieci z klasy pierwszej przygotowały bardzo piękne i pomysłowe prace. Wychowawczyni klasy   M. Murat  wyłoniła najciekawsze prace, w których uczniowie uwzględnili różnorodne  techniki plastyczne i oryginalne pomysły. Praca dzieci została nagrodzona  WYRÓŻNIENIEM  i nagrodą  rzeczową TABLETEM. Wszystkim dzieciom, które wzięły udział w w/w konkursie oraz rodzicom, którzy bardzo się angażowali, aby wspomóc dzieci serdecznie dziękuję.

Gratulujemy Pierwszakom!

M.Murat