Próbny sprawdzian w naszej szkole

Jesteś tu: » Strona startowa » Próbny sprawdzian w naszej szkole

Próbny sprawdzian w naszej szkole

Dnia  9 stycznia 2014 roku  uczniowie klasy  szóstej Szkoły Podstawowej im.  Stefana  Czarnieckiego  w  Gołębiu  przystąpili  do  próbnego  sprawdzianu, przygotowanego  przez  wydawnictwo OPERON.

Swoje umiejętności sprawdzało 25 uczniów, bohatersko zmagając się z trudnymi zadaniami z matematyki oraz języka polskiego.  Forma tegorocznego sprawdzianu  jest tradycyjna, ale ulegnie  zmianie od następnego roku szkolnego. Uczniowie przez 60 minut rozwiązywali zadania zamknięte i otwarte, do zdobycia było 40 punktów. Wyniki będą znane na początku marca.

Nauczyciel j. polskiego

Elżbieta Bąkała