Wigilia kl.III. 2013

Jesteś tu: » Strona startowa » Wigilia kl.III. 2013

Wigilia kl.III. 2013

Sprawozdanie

W dniu 18 grudnia 2013 r. w Szkole Podstawowej w Gołębiu odbyły się Jasełka w wykonaniu klasy III.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Dyrektor,  Pani Dyrektor, Pan Wójt Gminy Puławy, Ksiądz Proboszcz

oraz rodzice.

W  Jasełkach brały udział wszystkie dzieci z naszej klasy, każdy miał określoną rolę do zagrania.

Wszyscy goście byli bardzo zainteresowani i z uwagą śledzili wykonanie małych aktorów.

Jasełkom towarzyszył świąteczny nastrój.

Rodzice przygotowali tradycyjne potrawy wigilijne.

Na pięknie nakrytym stole nie zabrakło: pierogów, kapusty z grzybami, klusek z makiem, śledzi, ciast,  kompotu z suszu oraz opłatka.

Dzieci, rodzice oraz goście wspólnie śpiewali piękne kolędy.

Na zakończenie uroczystości wigilijnej podarowaliśmy sobie prezenty.

Urozmaiceniem tego wieczoru były także konkursy zorganizowane przez Naszą Panią np. krzyżówka ze świątecznymi hasłami.

Ten piękny wieczór na zawsze zostanie w naszej pamięci.

Grzegorz Winsztal