Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Strona startowa

Strona startowa

Dzień Pluszowego Misia

    25 listopada - to dzień, w którym na całym świecie obchodzone jest „ Święto Pluszowego Misia”. W naszej szkole nie zabrakło atrakcji związanych z tym dniem. Uczniowie kl. 1 – 3 przyszli do szkoły ze swoimi miśkami. Uroczysty dzień rozpoczął się od sesji zdjęciowej z...

Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności

Już w najbliższy piątek i sobotę wolontariusze że Szkoły Podstawowej będą kwestować przed golebskimi sklepami. Wszystko w ramach Ogólnopolskiej Świątecznej Zbiórki Żywności. Zapraszamy ❤️

30. rocznicę uchwalenia Konwencji Praw Dziecka

Nasza szkoła włączyła się w projekt organizowany przez UNICEF - w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji praw dziecka uczniowie przyszli ubrani na niebiesko.

Wyróżnienie dla naszej szkoły

W dniu 19 listopada 2019 r. odbyła się w Warszawie uroczysta Gala podsumowująca 27. edycję Europejskich Dni Dziedzictwa. Podczas ceremonii uhonorowano organizatorów najciekawszych wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznej edycji EDD pod hasłem „Polski Splot”.

Z radością...

„Wiemy, kim jesteśmy, ale nie wiemy, kim będziemy”…

„Wiemy, kim jesteśmy, ale nie wiemy, kim będziemy”…

 

Słowa Williama Szekspira były mottem przewodnim ślubowania klas pierwszych, które odbyło się  19.11.2019 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu.

Na uroczystość przybyli:

- Danuta Smaga – Starosta...